+48 500-690-087
info@maxsound.pl
#

Aktualności Wydarzenia z życia firmy

Świadczymy usługi związane z nagłośnieniem i oświetleniem eventów oraz wypożyczamy sprzęt osobom prywatnym i firmom. Dział Aktualności przybliży Państwu nasze realizacje oraz ofertę.


Festiwal Jazz Wolności 2017 Sopocie

Podczas drugiej edycji festiwalu Jazz Wolności odbywającego się w Sopocie byliśmy odpowiedzialni za stronę techniczną imprezy - nagłośnienie, oświetlenie, ekran diodowy, konstrukcję sceniczną. Naszym zadaniem był nadzór oraz koordynacja poszczególnych ekip technicznych.

 
Czytaj więcej...

Tribute to Zbigniew Wodecki w Chałupach z MaxSound

Byliśmy odpowiedzialni za nagłośnienie koncertu, podczas którego publiczność mogła wysłuchać muzyki autorstwa Zbigniewa Wodeckiego.

 
Czytaj więcej...

Marcelina Akustycznie w Chałupach

Mieliśmy przyjemność zająć się nagłośnieniem koncertu Marceliny, który odbył się na kempingu Chałupy 6. Ogromna dawna pozytywnych dźwięków! Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie nagłośnienia.

 
Czytaj więcej...

10. urodziny Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

Zdjęcie z 10. urodzin Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni, podczas których mieliśmy przyjemność realizować nagłośnienie. W programie znalazły się między innymi wykłady naukowców oraz występ grupy kabaretowej Impro Skład.

 
Czytaj więcej...

Podesty oraz konstrukcje aluminiowe

MaxSound to nie tylko nagłośnienie i oświetlenie. Na życzenie klienta dostarczymy również konstrukcje aluminiowe oraz podesty. Poniżej zdjęcie z realizacji. Zapraszamy!

 
Czytaj więcej...

Obsługa techniczna eventu dla Makro Cash & Carry

Mieliśmy przyjemność zapewnić nagłośnienie oraz ekrany LCD na event dla Makro Cash & Carry w Gdyńskiej restauracji Panorama. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie nagłośnienia oraz oświetlenia imprez.

 
Czytaj więcej...