+48 500-690-087
info@maxsound.pl
#

Aktualności Wydarzenia z życia firmy

Świadczymy usługi związane z nagłośnieniem i oświetleniem eventów oraz wypożyczamy sprzęt osobom prywatnym i firmom. Dział Aktualności przybliży Państwu nasze realizacje oraz ofertę.


Podesty oraz konstrukcje aluminiowe

MaxSound to nie tylko nagłośnienie i oświetlenie. Na życzenie klienta dostarczymy również konstrukcje aluminiowe oraz podesty. Poniżej zdjęcie z realizacji. Zapraszamy!

 
Czytaj więcej...

Obsługa techniczna eventu dla Makro Cash & Carry

Mieliśmy przyjemność zapewnić nagłośnienie oraz ekrany LCD na event dla Makro Cash & Carry w Gdyńskiej restauracji Panorama. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie nagłośnienia oraz oświetlenia imprez.

 
Czytaj więcej...

Mistrzostwa Polski Latte Art 2017

Dostarczyliśmy nagłośnienie na Mistrzostwa Polski Latte Art MPLA 2017. Dużo dobrej kawy uzupełnionej doskonałą oprawą dźwiękową! Zapraszamy do współpracy przy nagłośnieniu oraz oświetleniu imprez, eventów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz całego województwa Pomorskiego.

 
Czytaj więcej...

Nagłośnienie oraz oświetlenie dla Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

Zajęliśmy się obsługą techniczną imprezy dla Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni. Dostarczyliśmy nagłośnienie oraz oświetlenie do dwóch sal - wystawowej oraz prelekcyjnej. Zapraszamy do współpracy przy organizacji eventów!

 
Czytaj więcej...

Behringer X32 + stagebox S16 w MaxSound!

Dołączyła do nas cyfrowa konsoleta Behringer X32 w największej wersji wraz ze stageboxem S16 umożliwiającym cyfrową transmisję dźwięku ze sceny do miksera za pomocą popularnej "skrętki" komputerowej. Zapraszamy do współpracy.

 
Czytaj więcej...

Konferencja prasowa - Polsat Boxing Night

Dzisiejsza realizacja nagłośnienia konferencji prasowej przed sobotnią galą Polsat Boxing Night. Dostarczyliśmy nagłośnienie oraz system bezprzewodowy z mikrofonami handheld. Już w sobotę m.in. walka o mistrzostwo świata - Głowacki vs. Usyk!

 
Czytaj więcej...