+48 500-690-087
info@maxsound.pl
#

Aktualności Wydarzenia z życia firmy

Świadczymy usługi związane z nagłośnieniem i oświetleniem eventów oraz wypożyczamy sprzęt osobom prywatnym i firmom. Dział Aktualności przybliży Państwu nasze realizacje oraz ofertę.


Port Lotniczy w Gdańsku

Dzisiaj mieliśmy przyjemność realizować nagłośnienie zasilane agregatem prądotwórczym na płycie Portu Lotniczego w Gdańsku. Ani nietypowe miejsce, ani brak prądu nie są dla nas problemem :) Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

 
Czytaj więcej...

Oświetlenie dekoracyjne

Oferujemy profesjonalne oświetlenie dekoracyjne, które pozwoli zmienić i uatrakcyjnić każde wnętrze. Używamy głównie reflektorów PAR64 oraz LED BARÓW, wykonanych w technologii LED, które pozwalają dowolnie mieszać kolory. Całym oświetleniem można sterować z jednego miejsca – komputera wyposażonego w sterownik DMX.

 
Czytaj więcej...

Impreza świąteczna w Sheraton Sopot

Mieliśmy przyjemność zapewnić technikę na prywatną imprezę świąteczną w sali Chrisopher Columbus Centrum Konferencyjnego Sheraton Sopot. Podczas części oficjalnej wymagane było równomierne pokrycie dźwiękiem całej szerokości sali, zastosowaliśmy w tym celu 6 aktywnych kolumn średnio-wysoko tonowych oraz 4 kolumny basowe o łącznej mocy 6 kW. Całość uzupełniona została oświetleniem dekoracyjnym oraz efektowym dla DJa. Zapraszamy do współpracy!

 
Czytaj więcej...

Fot. Radio Gdańsk/Joanna Stankiewicz

W zeszłą niedzielę, mieliśmy przyjemność zapewnić nagłośnienie wraz z niezależnym zasilaniem na Gdańską edycję międzynarodowej akcji Dance for Kindness, która odbyła się w tym samym czasie w 120 miastach w ponad 40 krajach.Tłum ponad stu, ubranych na pomarańczowo, uczestników zwracał uwagę wszystkich przechodniów. Celem akcji było przekazanie ludziom, aby codziennie byli mili dla siebie nawzajem, nawet w drobnych sprawach.Relacja z wydarzenia na stronie Radia Gdańsk oraz materiał wideo Superstacji.

 
Czytaj więcej...

Sala weselna w Dworku na Błotach

Dzisiaj mieliśmy przyjemność grać wesele w przepięknym Dworku na Błotach, położonym w samym sercu Sierakowic. Cała posiadłość urządzona jest w tradycyjnym dworskim stylu, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w klimat otoczenia. Z czystym sumieniem możemy polecić Dworek wszystkim, którzy szukają wyjątkowego i tradycyjnego miejsca do zorganizowania zabawy weselnej.Już niedługo, na naszym oficjalnym kanale na YouTube, znajdą Państwo krótki filmik z tego wesela.

 
Czytaj więcej...

Restauracja Tabun w Otominie

Zestaw nagłośnieniowy 1600 W, zestaw oświetleniowy LED w Restauracji Tabun w malowniczym Otominie.

 
Czytaj więcej...