+48 500-690-087
info@maxsound.pl
#

Aktualności Wydarzenia z życia firmy

Świadczymy usługi związane z nagłośnieniem i oświetleniem eventów oraz wypożyczamy sprzęt osobom prywatnym i firmom. Dział Aktualności przybliży Państwu nasze realizacje oraz ofertę.


Sala weselna w Dworku na Błotach

Dzisiaj mieliśmy przyjemność grać wesele w przepięknym Dworku na Błotach, położonym w samym sercu Sierakowic. Cała posiadłość urządzona jest w tradycyjnym dworskim stylu, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w klimat otoczenia. Z czystym sumieniem możemy polecić Dworek wszystkim, którzy szukają wyjątkowego i tradycyjnego miejsca do zorganizowania zabawy weselnej.Już niedługo, na naszym oficjalnym kanale na YouTube, znajdą Państwo krótki filmik z tego wesela.

 
Czytaj więcej...

Restauracja Tabun w Otominie

Zestaw nagłośnieniowy 1600 W, zestaw oświetleniowy LED w Restauracji Tabun w malowniczym Otominie.

 
Czytaj więcej...

Najszybszy koncert świata z VOX FM w Gdańsku!

Dzisiaj mieliśmy przyjemność współpracować z radiem VOX FM przy Najszybszym Koncercie Świata w Gdańsku. Dostarczyliśmy nagłośnienie zgodne z riderem wykonawców, podesty sceniczne oraz agregat prądotwórczy.

 
Czytaj więcej...

Zestaw nagłośnieniowy 2000W (aktywny) w Sofitel Grand Sopot

Dostarczyliśmy Zestaw nagłośnieniowy 2000W z naszej Oferty do Sofitel Grand Sopot. Obsługiwał bal absolwentów zagranicznego Uniwersytetu Medycznego. Nagłośnienie w pełni sprostało wymaganiom imprezy.

 
Czytaj więcej...

Kompaktowy zestaw oświetleniowy Cameo Multi PAR COB

Oferta naszej wypożyczalni powiększyła się o kompaktowy zestaw oświetleniowy Cameo Multi PAR COB. Urządzenie wyposażone jest w 4 reflektory, wykonane w technologii LED, wyposażone w diody 30W RGB. Urządzenie Cameo COB to instalacja oświetleniowa LED ze sterowaniem DMX-512, oferująca mieszanie kolorów RGBW i wyposażona w niezwykle wydajne, wyjątkowo jasne diody LED.Intensywność trzech grup kolorów (czerwony, zielony, niebieski) można regulować niezależnie od siebie, dzięki czemu możliwe jest tworzenie nieograniczonej liczby różnych kolorów. Instalację oświetleniową...

 
Czytaj więcej...

Nowe kolumny aktywne

Poszerzyliśmy naszą ofertę o parę kolumn aktywnych Electro Voice ZLX 15P. Mała waga oraz prostota i szybkość instalacji to tylko niektóre z ich licznych zalet. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest profesjonalne, skuteczne nagłośnienie, które dyskretnie można wkomponować w otoczenie.Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kolumn ZLX 15P.

 
Czytaj więcej...